Prvo mjesto i pohvala na Opštinskom takmičenju recitatora

 

recitatori opstinsko

 

Dana 8. maja održano je 47. opštinsko takmičenje recitatora koje je organizovao Dječji savez Nikšića uz podršku Muzičke škole “Dara Čokorilo”. Na takmičenju su učestvovala četiri predstavnika naše škole: Tomić Pavle II/5, Vasilisa Mijušković III/4, Anja Vujičić V/3 i Anastasija Radulović VIII/3. Svi takmičari su predstavili školu u najboljem svijetlu, pokazali znanje i talenat.

Učenica Vasilisa Mijušković (III/4) je osvojila prvo mjesto u kategoriji mlađeg uzrasta (mentor Nada Manojlović). Vasilisa je osvojila publiku i stručni žiri izuzetnom interpretacijom, talentom i neposrednošću. Pohvalu za sjajan nastup, uloženi trud i ljubav prema poeziji, u kategoriji mlađeg uzrasta, dobila je učenica Anja Vujičić (V/3), mentor Rada Perović.

Čestitamo našim učenicama i njihovim mentorima na ovom uspjehu i želimo Vasilisi puno sreće na Državnom takmičenju recitatora koje će biti održano u junu.

 

Sanja Koljenšić-Malešević